Trzecie regaty z cyklu Pucharu Polski Micro 2020 Poznań- Kiekrz

Zakończyliśmy trzecie regaty z cyklu Pucharu Polski, tym razem na Jeziorze Kierskim.
Dzięki zaangażowaniu paru osób w tym Piotra Kowalewskiego, Janusza Trzcińskiego, Karola Centnera impreza wypaliła w 100 procentach. Dopisało wszystko – pogoda, zawodnicy, kluby, sponsorzy oraz kibice.
Dzięki zmiennym warunkom wiatrowym, zawodnicy musieli włożyć dużo wysiłku w osiągnięcie dobrego wyniku.
Po pierwszym dniu dla większości załóg, każda lokata była możliwa do osiągnięcia, drugi dzień wyjaśnił wszystko.
W klasyfikacji generalnej wygrał Piotr Tarnacki z Grzegorzem Banaszczykiem i Bartoszem Makałą, drugie Rafał Sawik z Joanną Mariańską i Krzysztofem Mariańskim, trzecie Piotr Mańczak z Filadelfią Bachorz i Janem Sibilskim.
W dywizji racer pierwsze miejsce zdobył Piotr Kowalewski z Rafałem Trzcińskim i Maksem Kowalewskim, drugie Maciej Grodzki z Marcinem Peczką i Robertem Myczko, trzecie Sławomir Rhode z Mają Grodzką i Darkiem Paszkiewiczem w dywizji cruiser wygrał Piotr Mańczak z Filadelfią Bachorz i Janem Sibilskim.
Cała Klasa Micro dziękuje organizatorom @Klub Żeglarski „Mewa” i @JKW, firmie @Code Zero- za nagrody, @Bidony Tacx- bidonypro.pl za zaopatrzenie zawodników w ekologiczne bidony, dzięki którym będziemy mogli znacznie ograniczać zużycie plastiku, Piotrowi Kowalewskiemu za okazjonalne blachy i zegary.
#codezero
#Bidony Tacx- bidonypro.pl

« »